Zevkinize hitap eden Kamelyalar Garden Mobilya'da

Zevkinize hitap eden Kamelyalar Garden Mobilya'da

13 Temmuz 2014 Pazar 13:41
İstediğiniz ebat ve modelde Kamelyalar Garden Mobilya'da sizleri bekliyor. Kalite ve uygun fiyat avantajlarından sizde yararlanın. Ramazanda iftar keyfini bahçenizde Kamelyanın gölgesinde yaşayın.

İstediğiniz ebat ve modelde Kamelyalar Garden Mobilya'da sizleri bekliyor. Kalite ve uygun fiyat avantajlarından sizde yararlanın. Ramazanda iftar keyfini bahçenizde Kamelyanın gölgesinde yaşayın.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Garden Mobilya, kaliteden ödün vermeden sizlerin isteği doğrultusunda hizmet vermeye devam ediyor. Marka olma yolunda hızla ilerleyen Garden Mobilya istediğiniz ebat ve modelde Kamelyaları bir telefonla adresinize teslim ediyor.

Nakliye ve kurulum dahil Kamelyalar için Çağrı Merkezimizi aramanız yeterli. Siz arayın istediğiniz modeli biz gelip kurulumunu yaptıktan sonra teslim edelim.

Piknik masasından Kamelyaya, Arı kovanından oturma banklarına, Çocuk oyun gruplarından golf sahalarına kadar aradığınız herşey kredi kartı ile güvenli alışverişin adresi www.gardenmobilya.com internet siztemizde.

Garden Mobilya

0 850 302 78 33



Kategori:
Bu haberde sizin de yorumunuz yayınlanabilir! Lütfen üye girişi yaparak bir yorum gönderin.
Yorum gönderebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye Girişi | Üye Ol
Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.


Piknik Masası ve Kamelya'da En Sevdiğiniz Renk


Babası tarikiyle dedesi Mu'aviye İbnu Hayde el-Kuşeyri (ra)'den naklediyor. Hz. Peygamber (sav)'e : "Ey Allah'ın Resulü, kime iyilik yapayım? diye sordum. Bana: "Annene" diye cevap verdi. "Sonra kime?" diye tekrar ettim. "Annene" dedi. "Sonra kime?" dedim. "Annene" dedi. "Sonra kime?" dedim, bu dördüncüde "Babana, sonra da tedrici yakınlarına" diye cevap verdi. (Ebu Davud bir rivayette şu ziyadeyi kaydeder: "Haberiniz olsun, kişi azatlısından bir fazlasını istese, azadlı (mevla) bu (ihtiyaç fazlası)na sahib olduğu halde yerine getirmese kıyamet günü vermemiş olduğu bu fazlalık bir engerek yılanı olarak kendisine getirilir.")

Ebu Davud, Edeb 129, (5141); Tirmizi, Birr 1, (1898)

Dursunbey için namaz vakitleri. İmsak: Güneş: Öğle: İkindi: Akşam: Yatsı: Kıble Saati:
Takımlar O G B M P
1Fenerbahçe24173454
2Galatasaray251310249
3Beşiktaş25138447
4Trabzonspor24107737
5Eskişehirspor25106936
6Sivasspor251131136
7Akhisar Belediye25106936
8Kasımpaşa2598835
9K. Karabükspor2598835
10Gaziantepspor251051035
11Bursaspor2597934
12Gençlerbirliği25941231
13Torku Konyaspor25841328
14Elazığspor25831427
15MP Antalyaspor25511926
16Ç.Rizespor25681126
17K.Erciyesspor25741425
18Kayserispor25471419
Şampiyonlar Ligi
UEFA Kupası
Küme Düşenler
İMKB 100
65.258
DOLAR
2,2315
EURO
3,0735
Cumhuriyet Altını
635,60
Copyright © 2010 Dursunbey.com - Tüm Hakları Saklıdır | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.