Piknik Masası ve Kamelya'da En Sevdiğiniz Renk


Resulullah (sav) buyurdular ki: "Allah Teala Hazretleri diyor ki: "Ademoğlu bana şetmediyor (hakkımda münasib olmayan söz sarfediyor). Ancak bu ona yakışmaz. Ademoğlu beni tekzib ediyor, ancak beni tekzib etmek ona yakışmaz. Bana ettiği şetme gelince: "Bu, onun, bana evlad nisbet etmesidir. Tekzibine gelince, bu onun 'Allah, yarattığı gibi beni tekrar diriltmeyecek' demesidir. Halbuki, ikinci sefer tekrar diriltmek, bana, yoktan var etmeye nazaran zor gelecek bir iş değildir."

Buhari, Tefsir 1, Bed'u'l-Halk 1; Nesai, Cenaiz 117, (4, 112)

Dursunbey için namaz vakitleri. İmsak: Güneş: Öğle: İkindi: Akşam: Yatsı: Kıble Saati:
Takımlar O G B M P
1Fenerbahçe24173454
2Galatasaray251310249
3Beşiktaş25138447
4Trabzonspor24107737
5Eskişehirspor25106936
6Sivasspor251131136
7Akhisar Belediye25106936
8Kasımpaşa2598835
9K. Karabükspor2598835
10Gaziantepspor251051035
11Bursaspor2597934
12Gençlerbirliği25941231
13Torku Konyaspor25841328
14Elazığspor25831427
15MP Antalyaspor25511926
16Ç.Rizespor25681126
17K.Erciyesspor25741425
18Kayserispor25471419
Şampiyonlar Ligi
UEFA Kupası
Küme Düşenler
İMKB 100
65.258
DOLAR
2,2315
EURO
3,0735
Cumhuriyet Altını
635,60
Copyright © 2010 Dursunbey.com - Tüm Hakları Saklıdır | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.