AK PARTİ İlçe Belediye Başkan Adayları

AK PARTİ İlçe Belediye Başkan Adayları

03 Ocak 2014 Cuma 08:34
Büyükşehirlerden sonra gözler Ak Parti’li İlçe Belediye Başkan Adaylarına çevrildi.Bazı basın kuruluşlarında da net olmasa da Ak Parti’den sızdığı ileri sürülen, İlçe Belediye Başkan Adayları’nın açıklandığı bir isim listesi yayınlandı.

Büyükşehirlerden sonra gözler Ak Parti’li İlçe Belediye Başkan Adaylarına çevrildi.Bazı basın kuruluşlarında da net olmasa da Ak Parti’den sızdığı ileri sürülen, İlçe Belediye Başkan Adayları’nın açıklandığı bir isim listesi yayınlandı.

İSTANBUL İLÇE ADAYLARI: Silivri:Hüseyin Turan

Çatalca:Selim Düşkünler

Esenyurt:Necmi Kadıoğlu

Avcılar:Bayram Şenocak

Başakşehir:Mevlüt Uysal

Sultangazi:Cahit Altunay

Küçükçekmece:Temel Karadeniz

Büyükçekmece:Murat Hazıroğlu

Beylikdüzü:Yusuf Uzun

Bağcılar:Lokman Çağırıcı

Esenler:Tevfik Göksu(GENAR)

Güngören:Yücel Karaman

Bahçelievler:Osman Develioğlu

Bayrampaşa:Atilla Aydıner

Gaziosmanpaşa:İsmail Ergüneş

Eyüp:Temel Başalan

Fatih:Mustafa Demir

Kağıthane:Fazlı Kılıç

Zeytinburnu:Murat Aydın

Sarıyer:Selami Uzun

Üsküdar:Hilmi Türkmen

Sancaktepe:İsmail Erdem

Ümraniye:Hasan Can

Çekmeköy:Ahmet Poyraz

Sultanbey:Hüseyin Keskin

Maltepe:Edibe Sözen

Pendik:Kenan Şahin

Tuzla:Şadi Yazıcı

ANKARA İLÇE ADAYLARI:

Altındağ:Veysel Tirkayi

Mamak:Mesut Akgül

Akyurt:Gültekin Ayantaş

Keçiören:Mustafa Ak

Çamlıdere:H.Caner Can

Çubuk:Tuncay Acehan

Sincan:Mustafa Tuna

Kazan:Lokman Ertürk

Elmadağ:Gazi Şahin

Pursaklar:Seçluk Çetin

ADANA İLÇE ADAYLARI:

Sarıçam:Ahmet Ünal

Yüreğir:Ahmet Zenbilci

Seyhan:Zafer Kara

Çukurova:Ömer Topçu

Kozan:Kazım Özgan

Yumurtalık:Turgut Erişmen

ANTALYA İLÇE ADAYLARI:

Kepez:Hakan Tütüncü

Muratpaşa:Cihan Bulut

Döşemealtı: Nurettin Tursun

Aksu: Ali Akcan

Gazipaşa:Ahmet Büyükakça

Kaş:Mustafa Şalvarlı

Kemer:Yusuf Üras

Manavgat:Recep Barut

Alanya:Hüseyin Güney

Elmalı:Ümit Öztekin

Korkuteli:Mustafa Akdeniz

Konyaaltı:Osman Ali Eciş

Kumluca:Hüsamettin Çetinkaya

İbradı:Muharrem Kaya

Demre:Süleyman Topçu

Gündoğmuş:Mehmet Özeren

Finike:Nail Dülgeroğlu

Serik: Ramazan Etli

Akseki:İsmet Uysal

ŞANLIURFA İLÇE ADAYLARI:

Ceylanpınar:Menderes Atilla

Bozova:Hasan Arusoğlu

Hilvan:Aslan Ali Bıyık

Harran:Mehmet Özyavuz

Birecik:M.Faruk Pınarbaşı

K.Köprü:Nihat Çiftçi

Akçakale:A.Hakim Ayhan
SAKARYA İLÇE ADAYLARI: Adapazarı:Süleyman Dişli

Serdivan:Yusuf Alemdar

Arifiye:İsmail Karakullukçu

Geyve:Murat Kaya

Akyazı:Şener Bayraktar

Kaynarca:Zeynur Özel

Taraklı:Tacettin Karaman

Pamukova:Cevat Keser


GAZİANTEP İLÇE ADAYLARI:

Oğuzeli:Mehmet Taşdemir

Nizip:Fevzi Akdoğan

Karkamış:Nuh Kocaaslan

Yavuzeli:M.Kemal Sakaroğlu

MERSİN İLÇE ADAYLARI:

Tarsus:Hakkı Meniz

Mut:Murat Oktan

Aydıncık:Ferat Aktan

Toroslar:Ender Turhan

Akdeniz:Niyazi Altun

iZMiR iLÇE ADAYLARI:

Konak:İlknur Denizli

Bayraklı:Hamza Dağ

Buca:Cemil Şeboy

Balçova:Melek Eroğlu

Karşıyaka:Tanfer Kemerli

Çiğli:Adnan Yılmaz

Menemen:Bilal Kaplangı

Ödemiş:Mahmut Badem

Selçuk:Zeynel Bakıcır

Çeşme:Mustafa Cenger

Torbalı:Yaşar Görmez

Dikili:Zafer Afyon

Menderes:Bülent Soylu

Kınık:Sadık Doğruer

Bayındır:Mehmet Kertiş

KIRIKKALE İLÇE ADAYLARI:

Karakeçili:Hüseyin Özçelik

Bahşili:İbrahim Uyar

Sulakyurt:Ali Şahin

Çelebi:Süleyman Uluyol

Balışeyh:Ali Dedelioğlu

Yahşihan:Ahmet Sungur

Delice:Yüksel Yorulmaz

Çerikli:Nuh Şahin

GİRESUN İLÇE ADAYLARI:

Yağlıdere: Abdurrahman Kırhasanoğlu

Şebinkarahisar: Şahin Yılancı

Çamoluk: Savaş Akarçeşme

Dereli: Kazım Zeki Şenlikoğlu

Güce: Aytekin Geçgel

Espiye:Mustafa Karadere

Eynesil:Çoşkun Somuncuoğlu

Çanakcı:Ali Bilge

Tirebolu:Ömer Hıdır

Alucra:Durmuş Canikli

Görele:Tolga Erener

Bulancak:Kadir Aydın

ESKİŞEHİR İLÇE ADAYLARI:

Alpu:Rafet Demirtaş

Beylikova:Özkan Alp

Günyüzü:Mehmet Remzi

Arayıt Han:Mustafa Pekak

Sarıcakaya:Hüseyin Çam

TRABZON İLÇE ADAYLARI

Yomra: İbrahim Sağıroğlu

Arsin: Erdem Şen

Araklı: Recep Çebi

Sürmene: Fikri Usta

Köprübaşı: Ali Riza Efendioğlu

Of: Murat Saral

Hayrat: Mehmet Nuhoğlu

Çaykara: Namık Kemal Gedikoğlu

Dernekpazarı: Cevdet Cemal Kansız

Maçka: Koray Koçhan

Akçaabat: Şefik Türkmen

Çarşıbaşı: Coşkun Yılmaz

Vakfıkebir: Muhammet Balta

Beşikdüzü: Metin Kalay

Tonya: Ahmet Kurt

Düzköy: Salih Bakal

Şalpazarı: Necati Selvitop

KONYA İLÇE ADAYLARI:

Selçuklu:Uğur İbrahim Altay

Karatay:Bestami İnan

Meram:Mustafa Yazlık

MANİSA İLÇE ADAYLARI:

Şehzadeler:Ömer Faruk Çelik

Yunus Emre:Hayrullah Solmaz

ORDU İLÇE ADAYLARI:

Çatalpınar:Muhasin Eriş

Çaybaşı:Zekeriya Sarıkoca

Fatsa:Hüseyin Anlayan

Gülyalı:Talip Şen

Mesudiye:İsa Gül

AFYONKARAHİSAR İLÇE ADAYLARI:

Emirdağ:Cengiz Pala

Sandıklı:Ziya Dazkır

Sultandağı:Metin Kumcu

Dinar:Yaşar Yener Emeksiz

Başmakcı:Ata Gündüz Kurşun

İhsaniye:Lokman Ekici

Şuhut:Recep Bozkurt

Çay:Mevlüt Çınar

Bolvadin:Ömer Dayı

Çobanlar:Ali Altıntaş

BALIKESİR İLÇE ADAYLARI:

Kepsut:İsmail Cankul

ÇORUM İLÇE ADAYLARI

Sungurlu:Selahatin Uzunkaya

Alaca:M.Esat Yılmaz

KAHRAMANMARAŞ İLÇE ADAYLARI:

Afşin:Mehmet Fatih Güven-Fazlı Aydoğan-Duran Demir Dulkadiroğlu:Necati Okay

ARDAHAN İLÇE ADAYLARI:

Posof:Bedrettin Çakıcı

Damal:Nevriye Derdiyok

Çıldır:Mehmet Fatih Kılınç

DÜZCE İLÇE ADAYLARI:

Gölyaka:Yakup Demircan

Yığılca:Fikret Çıracı

Cumayeri:Recep Tuna

Konurlap:Talip Çabukoğlu

Akcakoca:Cüneyt Yemenici

Kaynaşlı:Osman Usta

Beyköy:Hakan Uykusuz

VAN İLÇE ADAYLARI:

Gürpınar:Hayrullah Tanış

Bahçesaray:Muhammed Orhan

Gevaş:Sinan Hakan

Çaldıran:Ferman Yıldırım

Edremit:Arif Öndil

MUĞLA İLÇE ADAYLARI:

Menteşe:Mestan Yayman

Seydikemer:Adem Ayat

Milas:Hürol Önder

Bodrum:Mustafa Paşalı

Marmaris:Mehmet Tugay

Yatağan:Mustafa Toksöz

Köyceğiz:Kamil Ceylan

Datça:Mehmet Cennet

Kavaklıdere:Mehmet Demir

Ortaca:Salih Özdemir

BURSA İLÇE ADAYLARI:

Nilüfer:Mustafa Esgin

Harmancık:Ahmet Tufan

Büyükorhan:Selami Türkmen

Orhaneli:İrfan Tatlıoğlu

Karacabey:Ali Özkan

Gürsu:Cüneyt Yıldız

İznik:Kağan Mehmet Usta

Yıldırım:Özgen Keskin

Osmangazi:Mustafa Dündar

Gemlik:Refik Yılmaz

Yenişehir:Süleyman Çelik

M.kemalpaşa:Sadi Kurtulan

Kestel:Yener Acar

İnegöl:Ali Nur Aktaş

Mudanya:Kadir Kahraman

Orhangazi:Neşet Çağlayan

KOCAELİ İLÇE ADAYLARI:

İzmit:Nevzat Doğan

Başiskele:Hüseyin Ayaz

Gölcük:Mehmet Ellibeş

Gebze:Adnan Köşker

ARTVİN İLÇE ADAYLARI:

Arhavi:Çoşkun Hekimoğlu

Yusufeli:Eyüp Aytekin Murgul:Hasan Çavuş

Şavşat:Ahmet Öztürk

Ardanuç:Hasan Demirci

Borçka:Aslan Atan

Hopa:Nedim Cihan

KARAMAN İLÇE ADAYLARI:

Ermek:Uğur Sözkesen

Akçaşehir:Hakkı Karaduman Kazım

Karabekir:A.İhsan Alanlı

Ayrancı:Ferhat Erkmen

Sarıveliler:Halil Kulak

Başyayla:Şerafettin Bulgurcu

Sudurağı:Mehmet Ceyhan

Güneyyurt:Celil Yağız

Göktepe:Bayram Şahin Y

YALOVA İLÇE ADAYLARI:

Armutlu: Mehmet Birkan

Termal: İsmail Atik

Altınova:Metin Oral

Çınarcık:Murat Erdoğan

Esenköy:Özer Kaptan

Taşköprü:Şaban Ertan

Tavşanlı:Kadri Çiçek

Kaytazdere:Tülay Yamaç

Teşvikiye:Ahmet Meydan

Kadıköy:Mehmet Şahin

ISPARTA İLÇE ADAYLARI:

Aksu: Adnan Demir

Gönen:Ahmet Doğan

Güneykent: Fahrettin Gözgün

Atabey: Tevfik Atasoy

Eğirdir: Osman Nuri Özmeral

Gelendost: Mehmet Sezgin

Keçiborlu: Yusuf Murat Parlak

Uluborlu: Mehmet Uğur Ünverdi

Senirkent: Erol Durmuş Büyük

Kabaca: Ali İhsan Temurçin

Şarkikaraağaç: Bayram Aydemir

Çarıksaraylar: Özcan Turhan

Yalvaç: Adnan Gemici

Sütçüler: Hüseyin Müftüoğlu

Yenişarbademli: Yaşar Gencer

ERZURUM İLÇE ADAYLARI:

Palandöken:Orhan Bulutlar

Aziziye:Fatih Cengiz

Yakutiye:Nurhan Yıldız

Pazaryolu:Recep Çakmak

Horasan:İbrahim Nebioğlu

Olur:Rüstem Polat

Tortum:Hasan Çakmak

İspir:Osman Çakır

Narman:Ahmet İşleyen

Karayazı:Seyfettin Kınık

Karaçoban:Sedat Gümüş

Köprüköy:Saffet Akyürek

Oltu:İbrahim Siyrek

Aşkale:Ahmet Yaptırmış

Çat:Şibli Saydın

Hınıs:Mahmut Abiş

Pasinler:Gökay Selçuk

Şenkaya:Görbil Özcan

Tekman:Yakup Doğan

Uzundere:Halis Özsoy

SİNOP İLÇE ADAYLARI:

Ayancık:Ayhan Ergün

Boyabat:Mehmet Hüseyin Maviş

Dikmen:Ahmet Kalafat

Durağan:Ahmet Kılıçaslan

Erfelek:İbrahim Felek

Gerze:Cevat Şensoy

Saraydüzü:Hasan Peker

Türkeli:Mustafa Özcan

ERZİNCAN İLÇE ADAYLARI:

Çayırlı:Murat Demirdöğen

İliç:Ramazan Buran

Kemah:Hüsamettin Şanal

Kemaliye:Mustafa Haznedar

Tercan:Lokman Gültekin

Üzümlü:Hüsnü Işık

Otlukbeli:Vahdet Ercan

Refahiye:Fatih Gök

NEVŞEHİR İLÇE ADAYLARI:

Acıgöl:Ercan Ertaş

Avanos:Mustafa Körükçü

Derinkuyu:Serdar Pala

Gülşehir: Mustafa Dursun

Hacıbektaş: Yusuf Koçak

Kozaklı: Erdoğan Çelik

Ürgüp:Mehmet Aktürk



Kategori:
Bu haberde sizin de yorumunuz yayınlanabilir! Lütfen üye girişi yaparak bir yorum gönderin.
Yorum gönderebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye Girişi | Üye Ol
Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.


Piknik Masası ve Kamelya'da En Sevdiğiniz Renk


Her ölenin ameline son verilir, ancak Allah yolunda ölen murabıt müstesna. Çünkü onun ameli kıyamet gününe kadar artırılır. Ayrıca o, kabir azabına da uğratılmaz. (Tirmizi'nin rivayetinde şu ziyade mevcuttur: "Gerçek mücahid, nefsiyle cihad edendir.")

Tirmizi, Fedailu'l-Cihad 2,(1621); Ebu Davud, Cihad 16, (2500)

Dursunbey için namaz vakitleri. İmsak: Güneş: Öğle: İkindi: Akşam: Yatsı: Kıble Saati:
Takımlar O G B M P
1Fenerbahçe24173454
2Galatasaray251310249
3Beşiktaş25138447
4Trabzonspor24107737
5Eskişehirspor25106936
6Sivasspor251131136
7Akhisar Belediye25106936
8Kasımpaşa2598835
9K. Karabükspor2598835
10Gaziantepspor251051035
11Bursaspor2597934
12Gençlerbirliği25941231
13Torku Konyaspor25841328
14Elazığspor25831427
15MP Antalyaspor25511926
16Ç.Rizespor25681126
17K.Erciyesspor25741425
18Kayserispor25471419
Şampiyonlar Ligi
UEFA Kupası
Küme Düşenler
İMKB 100
65.258
DOLAR
2,2315
EURO
3,0735
Cumhuriyet Altını
635,60
Copyright © 2010 Dursunbey.com - Tüm Hakları Saklıdır | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.